Menu
Sepet

İÇECEKLER

Model: ick103
Net Miktar (g/ml)300MenşeiTÜRKİYEİçindekilerSU,MOR HAVUÇ,TUZ,BULGUR(BUĞDAY ÜRÜNÜ),ŞALGAM TURBU,KORUYUCU(SODYUM BENZOAT),SÜS BİBERİAlerjen UyarısıGlutenSaklama KoşullarıSerin ve Kuru ortamda muhafaza edinizBesin Değeri100 g / mlDoymuş yağ (g)0.1Enerji (kJ)12.6Enerji (kcal)3.0Karbonhidrat (g)0.1Lif (g..
40,00TL
Eker Ayran 1000ml
En çok tercih edilenler
Model: ick102
Ürün HakkındaAyran, vücudumuzun kaybettiği su ve mineralleri yenilerken içeriğindeki elektrolitler sayesinde vücudumuzun sıvı dengesini korur. Bu sayede kendimizi daha zinde hissederiz. Kemik ve dişlere iyi gelen kalsiyum ve potasyum, ayranın içinde bol miktarda bulunmaktadır. Ayran yoğurt kökenli o..
100,00TL
Eker Ayran 330 ml Cam Şişe
En çok tercih edilenler
Brand: Eker Model: ick101
Ayran, vücudumuzun kaybettiği su ve mineralleri yenilerken içeriğindeki elektrolitler sayesinde vücudumuzun sıvı dengesini korur. Bu sayede kendimizi daha zinde hissederiz. Kemik ve dişlere iyi gelen kalsiyum ve potasyum, ayranın içinde bol miktarda bulunmaktadır. Ayran yoğurt kökenli olduğu için iç..
50,00TL
Model: ick108
- Erikli, doğanın kalbinden gelen eşsiz lezzet- Uludağ’ın zirvesinden gelen, el değmeden şişelenen doğal kaynak suyu- Tek kaynaktan gelen, yıllardır değişmeyen lezzetErikli su Uludağ’ın lezzetli su kaynaklarından elde edilir ve el değmeden özel makinelerle şişelenir. Sağlığınızı koruyan doğal minera..
15,00TL
Model: ick107
%100 doğal meyve aromaları zengin magnezyumlu Kızılay maden suyu ile birleşti, sofralarınıza lezzet getirdi. Kızılay Aromalı Maden Sularının koruyucu içermeyen aromalarıyla doğallık ve saflık her daim sofranızda.Enerji ve Besin Öğeleri100 ml için1 porsiyon için (200 ml)1 porsiyon için RA*Enerji (Kj ..
35,00TL
Model: ick106
Kızılay Afyonkarahisar Doğal Maden suyu içerisindeki 3480ml/L toplam mineral bakımından Türkiye’nin yüksek mineralli maden suyudur. İnsan sağlığına faydalı mineraller sunmaktadır. Satın aldığınız her Kızılay Doğal Maden Suyu, size ve dünyaya iyi gelir. Çünkü Kızılay Doğal Maden Suları'nın tüm geliri..
30,00TL
Model: 104
İçindekiler. : Su, Şeker, Karbondioksit, Asitik Düzenleyici (E330), Koruyucu (E211), Frambuaz AromasıEnerji Değeri. : 95 kcl.Protein. : 0 gr.Karbonhidrat. : 23,90 gr.Yağ : 0 gr.İçindekiler. : Su, Şeker, Karbondioksit, Asitik Düzenleyici (E330), Koruyucu (E211), Frambuaz Aroması..
50,00TL
Pepsi 1 lt Kola
En çok tercih edilenler
Model: ick111
Pepsi Cola, ilk olarak, 1898 yılında Kuzey Carolinalı eczacı Caleb Bradham tarafından üretildi. Yıllar içinde Pepsi Cola, dünyanın en tanınmış starlarının rol aldığı uluslararası reklam kampanyaları ve reklam müzikleri ile dünyadaki gençlerin favori içeceği ve yakından takip ettikleri bir marka oldu..
100,00TL
Model: ick112
Dünyanın en eski ve en sevilen içecek markalarının başında gelen Pepsi’nin ferahlatıcı tadı ile anı yaşa! Pepsi, o anların hepsi!Kafein içerir.Kullanım ÖnerileriSerin yerde muhafaza ediniz. Soğuk içiniz.Net Miktar (g/ml)2500MenşeiTÜRKİYEİçindekilerSU, ŞEKER (Ş)* VEYA FRUKTOZ-GLUKOZ ŞURUBU ..
145,00TL
Model: ick 300
İçindekiler BilgisiSU, ŞEFTALİ PÜRESİ KONSANTRESİ, ŞEKER, ASİTLİK DÜZENLEYİCİLER (SİTRİK ASİT, ASKORBİK ASİT).Menşe ÜlkeTÜRKİYEMuhafaza ŞartlarıAÇILDIKTAN SONRA BUZDOLABI KOŞULLARINDA MUHAFAZA EDİLMELİ VE 2 GÜN İÇERİSİNDE TÜKETİLMELİDİR.SERİN YERDE MUHAFAZA EDİNİZ.Kullanım TalimatıLÜTFEN SOĞUK İÇİNİ..
50,00TL
Model: İCK119
İçindekiler BilgisiSu, Şeker, Vişne Suyu Konsantresi, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit)Menşe ÜlkeTürkiyeMuhafaza ŞartlarıSerin ve Kuru ortamda muhafaza edinizKullanım TalimatıSoğuk İçiniz. İçmeden Önce Çalkalayınız. Açıldıktan Sonra Buzdolabında Saklayınız Ve 2 Gün İçinde Tüketiniz. Serin Yerde Muha..
50,00TL
Model: ick114
Anadolu'nun dört mevsimi barındıran iklimi, ona eşsiz bir tabiat kazandırmıştır. Bu özelliği Anadolu'yu dünya üzerindeki en zengin ve en kaliteli meyve çeşitliliğine sahip coğrafyalardan birisi yapar. Tropicana Anadolu Karışık Nektarı, işte bu zengin çeşitlilikten özenle seçilen meyvelerden yapılır ..
50,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)